KÜTAHYA
ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKULLARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI
2020/2021 Eğitim Öğretim Yılında; ilçemiz Çavdarhisar Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu LGS sınavında büyük bir başarı ortaya koydu. Mezun olan 35 öğrencimizin girdiği LGS sınavında yerleştirme sonuçlarına göre 8 öğrencimiz Fen Liselerini 22 öğrencimiz ise proje okullarını kazandı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ginyas KAYA başta idareci ve öğretmenlerimiz olmak üzere öğrenci ve öğrenci velilerine teşekkür etti. Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılarının devamını diledi. İdareci ve öğretmenlerimizden de özverili ve gayretli çalışmalarının devamını diledi.![OKULLARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI](/www/images/mansetresim.png)