KÜTAHYA
ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ginyas KAYA ve Şube Müdürü Mücahit SARIKAYA, Çavdarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çavdarhisar Ortaokulu ve Çavdarhisar İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret ederek 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönemi'nin öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını dileyerek, ikinci dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldılar.![OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2020_02/04121356_20200203_135706.jpg)