KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerin Mesleki Çalışmaları Hakkında Duyuru

Bakanlığımızın aldığı karar ile öğretmenler ders kesim tarihinden, Temmuz ayına kadar yapılacak olan mesleki çalışmaları tatil adreslerinde yapabileceklerdir.

Bu konu ile ilgili olarak, Çavdarhisar ilçesinde görevli olup, tatil adreslerinde mesleki çalışmaları yapmak isteyen öğretmenlerimizin, kendi okullarını bilgilendirerek alacakları görev yeri belgesi ile mesleki çalışmalarını yapmak istedikleri İl ya da İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine başvurmaları yeterlidir. Mesleki çalışmalarını yapacakları okullar gidecekleri İl ya da İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlenecektir.

Görev yeri Çavdarhisar dışında olup , mesleki çalışmalarını Çavdarhisar ilçesinde yapmak isteyen öğretmenlerin yine aynı şekilde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze okullarından aldıkları görev yeri belgesi ile başvurmaları gerekmektedir. İlçemizde mesleki çalışmalarını yapacak olan öğretmenlerden;

Liselerde Görevli Öğretmenler -  Çavdarhisar Çok Programlı Anadolu Lisesi

Ortaokullarda Görevli Öğretmenler - Çavdarhisar Ortaokulu

İlkokul ve Anaokullarında Görevli Öğretmenler -  100. Yıl İlkokulu´nda mesleki çalışmalarını yapacaklardır.

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.