KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Program Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Gerçekleştirildi.

Öğretmenler Günü Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Program Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Gerçekleştirildi.

öğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günü24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Program Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Gerçekleştirildi.

Törende günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı.

100. Yıl İlkokulu Sınıf Öğretmeni Neşe GÜVEN´ in organize ettiği törende, öğretmenler adına Şehit Sabahattin Şenkal Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Seher ALTINATA bir konuşma yaptı. Öğrencilerin şiirleri ve sinevizyon gösterilerinden sonra öğretmen konulu bir oratoryo 100. Yıl İlkokulu Sınıf Öğretmeni Şükrü ZEYBEK yönetiminde öğrenciler tarafından sunuldu.

2013-2014 Eğitim Öğretim döneminde göreve başlayan ve adaylık süreçleri tamamlanan öğretmenlerimizin yemin merasimleri ile son buldu.

Programa İlçe Kaymakamımız Serhan AKYILDIZ, Garnizon Komutanı, Emniyet Amiri ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri katıldı.

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.