KÜTAHYA
ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürler Kurulu Toplantısı Kaymakamımız Sayın Serhan AKYILDIZ´ın Başkanlığında Yapıldı.
![Müdürler Kurulu Toplantısı Kaymakamımız Sayın Serhan AKYILDIZ´ın Başkanlığında Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_11035612_img20150603wa0000.jpg)
Mutat aralıklarla yapılarak ilçemiz eğitim-öğretim sorunlarının görüşüldüğü Müdürler Kurulu Toplantısı, Yenicearmutçuk İlkokulu´nda İlçe Kaymakamımız Sayın Serhan AKYILDIZ´ın başkanlığında yapılmış, toplantıda eğitim-öğretim ile ilgili sorun ve problemler, daha iyi bir eğitim-öğretim süreci ve ortamı geliştirmek için yapılacak çalışmalar görüşülmüştür.