KÜTAHYA
ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MAYIS AYI YÖGEP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Mayıs ayı YÖGEP toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA başkanlığında ilçemiz İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirildi. Toplantıda İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İsmail YILDIZ tarafından "Eğitim yönetimi ve eğitim yöneticisinin milli, manevi ve evrensel sorumlulukları" konulu sunumun ardından katılımcılar tarafından fikir alışverişinde bulunuldu.![MAYIS AYI YÖGEP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/12161650_IMG-20201112-WA0002.jpg)