KÜTAHYA
ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Cumhuriyetin 93. Yıl Dönümü Kutlamaları
![İlçemizde Cumhuriyetin 93. Yıl Dönümü Kutlamaları](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_10142843_20161029_110103.jpg)
Cumhuriye´ in 93. yıl dönümü kutlama töreni Kaymakam Muhammed Zennur KARASU ile Belediye Başkanı Halil BAŞER´ in halkı ve öğrencileri selamlasıyla başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´ nın okunmasının ardından Kaymakam Muhammed Zennur KARASU törene katılanlara hitap etti. Öğrencilerin okuduğu şiirler ve yaptığı konuşmaların ardından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.