KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Öğrencilerine Yönelik Hızlı ve Etkili Okuma Kursu Düzenlendi.

Çavdarhisar Kaymakamlığı ve Bemar Kariyer Okulları Ankara Şubesinin işbirliği ile gerçekleştirilen kursa, Çavdarhisar Çok programlı Anadolu Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çavdarhisar Ortaokulu ve Çavdarhisar İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri katıldı. 
İlçemiz Öğrencilerine Yönelik Hızlı ve Etkili Okuma Kursu Düzenlendi.

Hızlı ve Etkili Okuma Eğitim Uzmanı Taşkın TAHMAZ tarafından, 09-12/06/2015 tarihleri arasında düzenlenen kursun sonunda öğrencilere sertifikaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA tarafından törenle verildi. Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA; Eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle öğretmen ve öğrencilere seslenerek bu sene göstermiş oldukları gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Öğrencilere tatil döneminde dinlenmelerini, kitap okumalarını ve değişik aktiviteler yapmalarını tavsiye etti. Mezun olan öğrencilere bundan sonraki öğrenim hayatlarında başarılar dileyerek hafta sonu gerçekleşecek olan PYBS ve LYS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi.

  

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.