KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacıkebir Ortaokulu´nu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ginyas Kaya ve Şube Müdürümüz Mesut ERTAŞ, Hacıkebir Ortaokulunu ziyaret ettiler. Özellikle okulun TEOG sınavlarındaki mevcut durumunu inceleyerek, okulun başarısını artırmak için öğretmen ve idarecilerle fikir alışverişinde bulundular.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacıkebir Ortaokulu´nu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ginyas KAYA ve Şube Müdürümüz Sayın Mesut ERTAŞ, Hacıkebir Ortaokulunu ziyaret ederek okulun mevcut başarı durumunu ve 1. dönem TEOG sınav sonuçları ile ilgili idareci ve öğretmenlerden bilgi alarak öğrencilerin şu anki mevcut durumlarından daha üst seviyelere çıkarılmasına yönelik fikir alışverişinde bulundular. II. Dönemin hayırlı olmasını ve başarılar dileyerek okuldan ayrıldılar. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öğrencilerle sohbet edip istek ve sorunlarını dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ginyas KAYA ve Şube Müdür Sayın Mesut ERTAŞ öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldılar. 

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.