KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çavdarhisar Ortaokulu´nu Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ginyas Kaya ve Şube Müdürümüz Mesut ERTAŞ, Çavdarhisar Ortaokulu ikinci dönem Şube Öğretmenler Kurulu toplantısına katıldılar. Özellikle okulun TEOG sınavlarındaki mevcut durumunu inceleyerek, okulumuzun başarısını artırmak için öğretmen ve idarecilerle fikir alışverişinde bulundular.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çavdarhisar Ortaokulu´nu Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ginyas Kaya ve Şube Müdürümüz Mesut ERTAŞ, Çavdarhisar Ortaokulu ikinci dönem Şube Öğretmenler Kurulu toplantısına katıldılar. Okulun mevcut başarı durumunu ve özellikle TEOG sınavlarındaki başarı durumunu inceleyerek, okulumuzun başarısını artırmak için öğretmen ve idarecilerle fikir alışverişinde bulundular. İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Ginyas Kaya, başarıyı artırmak için Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ellerinden gelen yardımı yapacaklarını belirtti. İkinci dönemin öğrenci ve öğretmenlere hayırlı olmasını dileyerek toplantıdan ayrıldılar.

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.