KÜTAHYA
ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA, Okul ve Veli Ziyaretlerine Devam Ediyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ginyas KAYA; okul ve veli ziyaretlerine devam ediyor. Çavdarhisar Ortaokulunda velilerle bir araya geldikten sonra, dünde Hacıkebir Ortaokulu 8. Sınıf öğrenci velileri ile bir araya geldiler.![İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA, Okul ve Veli Ziyaretlerine Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_27110208_dsc00118.jpg)
Özellikle TEOG sonuçları ve bundan sonrası için başarının artırılması için velilerden öğrencilere sahip çıkılması ve ders çalışmaları yönünde katkıda bulunmaları istendi.