KÜTAHYA
ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM VE GELİŞİM PROGRAMI (EGEP) ÖDÜLÜ ANAOKULU ÖĞRETMENLERİMİZE TESLİM EDİLDİ.
İlçemizden, Şehit Sabahattin Şenkal Anaokulu, Eğitim ve Gelişim Programı (EGEP) Gümüş Rozet almaya hak kazandı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat ŞAHİN, Öğretmenlerimizi tebrik etmek üzere Anaokulunu ziyaret etti. Ödüllerini teslim ettikten sonra Başarılarının devamını dileyip okuldan ayrıldılar.![EĞİTİM VE GELİŞİM PROGRAMI (EGEP) ÖDÜLÜ ANAOKULU ÖĞRETMENLERİMİZE TESLİM EDİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/24140152_WhatsApp_Image_2022-10-24_at_10.50.44.jpg)