Eğitim Öğretim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
![Eğitim Öğretim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_17103252_cimg1509.jpg)
16 Aralık 2015 çarşamba günü İlçe Kaymakamı Sayın Alper TAŞ başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA ve Şube Müdürü Mesut ERTAŞ´ın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıya Müdürlüğümüze bağlı okullarımızda görev yapan tüm idareciler katıldı.
Toplantıda; İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA İlçenin eğitim durumuyla ilgili genel bir değerlendirmede bulundu. İlçe Kaymakamı Alper TAŞ; eğitim kalitesininin yükseltilmesin gerekliliğinden bahsederek bu konuda üzerlerine düşen her türlü yardımda bulunacakları belirtti ve İlçe Kaymakamlığı olarak başlattıkları projeler ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.
İlçe Kaymakamlığı Tarafından Başlatılan Projeler;
1-Dersi Derste Öğretiyoruz Projesi
2-Günde 1 Saat Çalışma İle Sen de Yapabilirsin Projesi
3-Bir Yetenek Aranıyor Projesi
4-TEOG Acil Eylem Planı