KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Takviye Kursları Kapsamında Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.

Destekleme ve Takviye Kursları Kapsamında Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA, Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında öğretmen ve velilerle buluşmaya devam ediyor. İlk olarak Çavdarhisar Ortaokulunda Öğretmenler ile biraraya gelen Sayın KAYA; öğretmenlerden başlayan takviye kurslarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Kursların sık sık ziyaret edilerek bilgi alınacağını olabilecek aksaklıklara anında çözüm getireleceğini belirtti. Daha sonra başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çavdarhisar Ortaokulundan ayrılarak Hacıkebire geçen Sayın KAYA burada Öğrenci velileri ve öğretmenler ile bir araya geldi. Öğrenci velileri ile olan buluşmasında Destekleme ve Takviye Kurslarının eğitimde bu güne kadar yapılan en önemli yeniliklerden biri olduğunu, eğitimde tek başına başarı sağlamanın mümkün olmadığını belirterek, ailelerinde eğitime katkıda bulunmaları gerektiğini belirtti. Daha sonra öğretmen ve velilere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

  

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.