KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´DEĞİŞİMİ HİSSEDECEKSİNİZ´ Seminerleri Tamamlandı.

Müdürlüğümüz tarafından yazar Sayın Alişan KAPAKLIKAYA´ nın katılımları ile düzenlenen Öğrenci, Öğretmen ve velilerimize yönelik ´DEĞİŞİMİ HİSSEDECEKSİNİZ´  isimli seminer programları tamamlandı.
´DEĞİŞİMİ HİSSEDECEKSİNİZ´  Seminerleri Tamamlandı.

alişan kkalişan kkalişan kkalişan kkalişan kk

 

 

 

 

 

 

 

 

Müdürlüğümüz tarafından Çavdarhisar Anemon Otel Konferans Salonunda yazar Sayın Alişan KAPAKLIKAYA´ nın katılımları ile düzenlenen Öğrenci, Öğretmen ve velilerimize yönelik ´DEĞİŞİMİ HİSSEDECEKSİNİZ´  isimli seminer programları tamamlandı. İdareci, öğretmen ve memurlara yönelik düzenlenen programa, İlçe Kaymakamı Sayın Serhan AKYILDIZ, Belediye Başkanı Sayın Halil BAŞER, Emet İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa CÖRE ve diğer davetliler katıldı.

Öğrencilerimize iki seans, idareci, öğretmen ve memurlara bir ve öğrenci velilerimize bir seans olmak üzere toplam dört seanstan oluşan programımıza katılımcıların ilgisi büyük oldu. Yazar Sayın Alişan KAPAKLIKAYA´ nın etkileyici sunumları tüm katılımcılar tarafından beğeni topladı.

Bu seminerler Müdürlüğümüzce planlanırken, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni başlayan Eğitim-öğretim yılına motivasyonları üst düzeyde girmeleri amaçlandı.

İlçe Kaymakamı Sayın Serhan AKYILDIZ tarafından yazar Sayın Alişan KAPAKLIKAYA´ ya ilçemiz eğitimine yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket verildi.

 

 

 

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.