KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çavdarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci Pansiyonuna Ziyaret.

        Çavdarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci Pansiyonunu İlçemiz Belediye Başkanı Sayın Halil BAŞER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ginyas KAYA ve Şube Müdürü İsmail GÜVEN ziyaret ettiler
Çavdarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci Pansiyonuna Ziyaret.

         Çavdarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci Pansiyonunu İlçemiz Belediye Başkanı Sayın Halil BAŞER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ginyas KAYA ve Şube Müdürü İsmail GÜVEN ziyaret ettiler. Öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya gelen heyet, okul idarecileri ve öğrencilerimizden yurt hakkında bilgi aldı. 

        İlçe milli Eğitim Müdürü Ginyas KAYA; Büyük bir bölümü Ç.hisar M.T.A.L ( Tarım Meslek Lisesi )öğrencisi olan yurdun kapasitesinin 100 kız ve 200 erkek toplam 300 kişi olduğunu, bu yurdun tam kapasite ile öğrencilerimize hizmet verdiğini, yurt binasının yeni teslim alınmasına rağmen öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmek için okul idaresi ve öğretmenlerimizin büyük bir çaba gösterdiklerini belirtti.

        Her zaman yanımızda bize destek olan Belediye Başkanımız Sayın Halil BAŞER´ e, üstün gayretlerinden ötürü, Şb. Müdürü İsmail GÜVEN´ e, Okul Müdürü İsmail YILDIZ´ a, Pansiyondan sorumlu Müdür Yardımcısı Ergun YAVUZ´ a ve Müdür Yardımcısı Tuğba Ceren DÜLGER´ e teşekkürü bir borç bilirim dedi.

        Daha sonra, M.T.A.L. bünyesinde okul pansiyonunda açılan ders destek kursları ve üniversiteye hazırlık kursları ziyaret edildi.

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.