KÜTAHYA
ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başarılı Ortaokul ve Lise Öğrencileri Ödüllendirildi
TEOG sınavları ve karne ortalamaları en iyi olan 4 ortaokul öğrencisi ile yine aynı şekilde not ortalamaları en iyi olan 4 lise öğrencisi İlçe Kaymakamımız Sayın Serhan AKYILDIZ tarafından ödüllendirildi.![Başarılı Ortaokul ve Lise Öğrencileri Ödüllendirildi](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_23132709_dsc00069.jpg)
2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ilk döneminde yapılan TEOG sınavlarında aldıkları notlar ve karne ortalamaları en iyi olan 4 ortaokul öğrencisi ile yine aynı şekilde not ortalamaları en iyi olan 4 lise öğrencisi önce İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ginyas KAYA tarafından makamlarında tebrik edildiler, ardından başarılı öğrencilerimiz İlçe Kaymakamımız Sayın Serhan AKYILDIZ tarafından ödüllendirildi.