KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEĞİŞİMİ HİSSEDECEKSİNİZ

Çavdarhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği, Kişisel Gelişim Uzmanı Yazar Sayın Alişan KAPAKLIKAYA´ nın konuşmacı olarak katılacağı programımız 02/10/2014 Perşembe günü gerçekleştirilecek.
DEĞİŞİMİ HİSSEDECEKSİNİZ

seminerler  

Çavdarhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği, Kişisel Gelişim Uzmanı Yazar Sayın Alişan KAPAKLIKAYA´ nın konuşmacı olarak katılacağı programımız 02/10/2014 Perşembe günü Çavdarhisar Anemon Otelde gerçekleştirilecektir.

 Öğrenci, öğretmen ve velilerimizin kısacası eğitim camiamızın, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılına daha bilinçli ve moralli girebilmeleri amacı ile Müdürlüğümüz tarafından tertiplenen programda 4 ayrı gruba farklı konularda seslenilecek.

Yazarın, ´Yürek ısıtan, ufuk açan, başarıya götüren, huzur ve ilham veren seminerler´ olarak adlandırdığı ve ´Değişimi Hissedeceksiniz´ sloganıyla yapılacak seminerlere eğitim camiasının dışında diğer kamu personelleri ve Çavdarhisar halkı da davet edildi.

Cereller Mah. Kaymakamlık Binası 4. Sk. No 2 Çavdarhisar/Kütahya - 0 (274) 351 21 95

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.